Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE gyógytornász alapszakról...

SZTE gyógytornász alapszakról esetleg tudnátok nekem mondani tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Jelenleg is az SZTE-n tanulok…sajnos az érettségi nyomása miatt és olyan fiatalon nem tudtam mi szeretnék lenni…így képi ábrázoló lettem…


Aztán az egyik nap eltörtem a csuklómat és a barátom aki gyógytornásznak tanul eljárt, hozzám segíteni☺️ A koliba tartott nekem egy kis gyógytorna órákat…nagyon élveztem és meghatott, amikor megkérdeztem miért is a gyógytornát választotta…Azt mondtam, hogy szereti látni a folyamatot amikor valaki lábra áll vagy teljesen felépül esetlegesen a 0-ról és ebben a gyógyulásban ő kompetens lehet…


Ekkor történt meg velem előszőr, hogy valami olyan szakma iránt érdeklődtem, ami teljesen ellentéte a mostaninak amin tanulok…és amit akár a magaménak is éreznék…


Már fél éve gondolkodom rajta…megemlítettem a minap a szüleimnek és ők pártolnak ebben, mivel látnak benne fantáziát amiatt főként, mert emelt biológiából van érettségim…


Amiket eddig mondtak nekem, hogy az egyik legnehezebb alapszak (hozzá teszem miért is lenne könnyű ?)

És megéri ennek tanulni, annak ellenére, hogy sok gyógytornászt termelnek ki az egyetemek minden évben, de szerteágazó területeken tudnak elhelyezkedni…


Ha esetleg saját tapasztalatokat jót/rosszat tudnátok róla még esetleg mondani nekem azt nagyon megköszönném🫣😇 sokat segítene nekem 😄


2022. aug. 16. 14:24
 1/4 anonim válasza:
Szép szakma, konduktornak nem akarsz jelentkezni amúgy?
2022. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gyógytornász jobban érdekel, mert több lehetőség van vele elhelyezkedni...és sajnos nem vagyok nagy gyerekes...😅
2022. aug. 25. 12:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy ebben az évben a felvételin nem is írják sehol az SZTE gyógytornászt sehol :( ez miért lehet?
2022. aug. 25. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még aktuális a kérdés? Én ebben a félévben kezdtem elsőévesként, valószínűleg azért nem láttad mert a pótfelvételi képzéseit adta ki automatikusan.
2022. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!