Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet utasszállítógép pilóta...

Lehet utasszállítógép pilóta ha az általános iskolás bizonyítványomban szinte csak 2-esem van?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék nagygépes pilóta lenni. Képes vagyok mindent beáldozni ennek érdekében. Egyenlőre a vitorlázórepülőkkel barátkozok. Viszont attól tartok hogy a PPL után az ATPL hez nem fog megfelelni a koràbbi bizonyítványaim. Vagy ha mást nem akkor a légitàrsasági pilótafelvétein fogmak elkaszállni miatta.


Felfogtam a munka súlyát és mindig is jó képességű embernek tertottam magam és elszánt is vagyok. De nagyon félek hogy az ált. isk bizonyítványom vagy a szintén szinte mindenből 3-as érettségim miatt nem fognak felvenni. Ezen kívül felsőfokum van angolból, közép németből. És bprof végeztem informatikai szakon az egyetemen.


Szerintetek így mèg van esélyem még is bekerülni? Sajnos annyira elszánt vagyok, hogy így is úgy is megpróbálom de szeretném a reális képpel is találkozni.



Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. aug. 17. 09:58
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha ilyen agyatlan vagy, hogy azt hiszed nézi valaki az általános bizonyítványodat, te olyan messze vagy attól h repülj, mint Makó Jeruzsálemtől.
2022. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de akinek már az általános iskola nehézséget okozott, az inkább válasszon valami könnyebb munkát.
2022. okt. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A legjobb válasz "anonimtől" volt aki úgy kezdte, hogy "megpróbál neked időt es pénzt spórolni"! Pilóta vagyok, az általános iskolás bizonyítványom nekem is elég gaz. A képességeimmel soha nem volt gond, egyszerűen untam a tananyagot es az iskolát úgy általában. A bizonyítványom munkaügyben soha-sehol nem kertek. Megjegyzem a középiskolait es a diplomám sem. ATPL százalékok es a simulator ami számít, ezért mar az elején fontos, hogy hol tanulsz meg repülni, különösen az IR-t. A PPL is is nagyon fontos, hogy mar az alapok jól rögzüljenek. Vitorla, sport irreleváns, nem ér semmit ha közforgalmi karrierre vágysz. Es ami a lényeg: MOST engedd el! NEM éri meg, szinte mindannyian szenvedünk mert nehéz váltani, idővel, korral egyre nehezebb fenntartani az orvosit, megbecsülés szempontjából ma mar nulla. Egy vonatjegy Szegedre többe kerül mint egy repjegy Európába, ezért az utazó közönség is olyan... En is a legjobb szándékkal azt ajánlom (es sajnálom, hogy nem hallgattam a nagy öregekre amikor meg csak vitorláztam), hogy - hagyd a francba! Vitorlázz, szimulatorozz...de egy forintot se tolj bele, előbb-utóbb meg fogod bánni.
2023. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!