Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet utasszállítógép pilóta...

Lehet utasszállítógép pilóta ha az általános iskolás bizonyítványomban szinte csak 2-esem van?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék nagygépes pilóta lenni. Képes vagyok mindent beáldozni ennek érdekében. Egyenlőre a vitorlázórepülőkkel barátkozok. Viszont attól tartok hogy a PPL után az ATPL hez nem fog megfelelni a koràbbi bizonyítványaim. Vagy ha mást nem akkor a légitàrsasági pilótafelvétein fogmak elkaszállni miatta.


Felfogtam a munka súlyát és mindig is jó képességű embernek tertottam magam és elszánt is vagyok. De nagyon félek hogy az ált. isk bizonyítványom vagy a szintén szinte mindenből 3-as érettségim miatt nem fognak felvenni. Ezen kívül felsőfokum van angolból, közép németből. És bprof végeztem informatikai szakon az egyetemen.


Szerintetek így mèg van esélyem még is bekerülni? Sajnos annyira elszánt vagyok, hogy így is úgy is megpróbálom de szeretném a reális képpel is találkozni.



Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. aug. 17. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Sehol nem kérnek általános iskolai bizonyítványt, ha van attól magasabb fokú végzettséged.
2022. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell próbálni. Soha senki nem fogja nézni az ált. isk. bizonyíványodat. Azt fogjáknézni, hogy most megfelelesz-e a feltételeknek vagy sem.
2022. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Megspórolok neked rengeteg időt és pénzt: nem leszel az.

Egyszerűen nem lehet elhelyezkedni.


Nekem is van a szekrényben egy frozen ATPL szakszó, Angliában szerzett, tehát maximális szintű angollal, 94%os amerikai és 96%os angliai elméleti vizsgákkal.

5 évig próbáltam elhelyezkedni (voltam a Ryanairnél is interjún Angliában), majd végül feladtam. (le is jár a papírok jó része, ha 5 éven belül nincs 1000 repült órád)


Civil, más karrierbe kezdtem.

Ne költs el feleslegesen 10 milliókat.

2022. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
3As érettségivel kb. felejtsd el...
2022. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt sem tudom, hogy hol van az általános iskolás bizonyítványom! :)


Ha van valamilyen magasabb végzettséged, akkor az általános már nem kell, és soha nem is fog kelleni.

2022. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Mindig attól féltem, hogy az interjúk során annyira utánanéznek az embernek, hogy ez bukó dolog lesz de egyszerűen annyira elhívatott lettem, hogy nrm tud más érdekelni. Ez egy olyan szakma ahol mindig kell fejlődni, ez a valóságban nem egy flight simulator. Tudom hogy nagyjából most senkit se keresnek pilótának de egyszerűen most annyira csak ez érdekel, hogy nem tud még ez se foglalkoztatni. Később lehet még megbànok, de nem adom fel! Köszi mindenkinek! ;)
2022. aug. 17. 11:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

" bprof végeztem informatikai szakon az egyetemen."



Ha van diplomád, miért citálod ide az ált.isk meg gimis bizonyítványaidat...?????

2022. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
100%
Az egyetemi diplomád számít. Úgyhogy hajrá.
2022. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Senkit nem érdekel az általános iskolai bizonyítványod, a diplomád nézik.
2022. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az általános nem számít.
2022. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!