Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van felnőtt képzés őszi...

Van felnőtt képzés őszi érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van olyan felnőtt levelezői tanfolyam ami táv oktatásban működik szeptembertől? És fel tud készíteni 1 hónap alatt Októberre? Csak 1 tárgyból kellene érettségiznem, a többi megvan.

Ha mégsem, tudtok ajánlani táv felnőtt oktatást amivel leghamarabb eltudom végezni?



2022. aug. 24. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt magántanárral tudsz leginkább felkészülni, ha egyedül nem megy. Az esti vagy távoktatásos képzések nem arra valók, hogy egy tantárgyból pótlólag megszerezd az érettségit.
2022. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs meg a 12. évfolyamom, ezért szeretnék felnőtt képzésre menni, viszont májusig már nem szeretnék várni az érettségivel. Mindenből másból megvan, csak ebből az 1 tantárgyból kellene. Azért gondoltam arra, hogy ha felnőtt képzésre jelentkezek, akkor ősszel is mehetek érettségizni ha felkészültnek érzem magam vagy felnőtt képzéssel csak tavasszal lehet?
2022. aug. 24. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha nem végezted el a 12. évfolyamot, akkor a többi tárgyból hogyan érettségizhettél le?
2022. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarból ugye nem akarsz?
2022. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na de tényleg ha nincs meg a 12. hogy lettek meg az érettségik?xDDDD
2022. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megbuktam 1 tantárgyból évvégén de a többiből mehettem érettségire.
2022. aug. 25. 07:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Abból az egy tárgyból le kell tenned a javítóvizsgát az iskoládban. Erre már nincs külön képzés. Után jelentkezhetsz érettségire, addig nem.
2022. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!