Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok a leghatékonyabba...

Hogyan tudok a leghatékonyabban város-térképet tanulni?

Figyelt kérdés
A munkám kapcsán minél jobban meg kell ismernem egy várost. Szerintetek hogy a leghatékonyabb?
2010. szept. 24. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

beülsz az autóba TÈRKÈPPEL. és kiszemlesz egy célt és elötte megnézed az utca neveket, majd mikor mész közben az utszéli táblákkal nézed hogy akkor ez Petöfi utca aztán ha jobbra kanyarodok akkor az y utca jön.


Ha navit használsz, soha nem fogod megismerni.

2010. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél GPS-t
2010. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gyalogosan tettem. Megnéztem a térképen, milyen utcák lesznek a kiszemelt útvonalon, és amikor mentem rajtuk, memorizáltam. Így, négy alatt, Győrben megtanultam pár utcát, útvonalat, hol érdemes közlekedni, hol rövidebb, stb. (Pl az aluljáró ott nem igazán higiénikus, de Adyvárosból azon keresztül a legrövidebb az út az Árkádig)
2010. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!