AnimeStar01 kérdése:

Heló! Egyfajta Grafikus szakirányt keresek, de nem tudom melyik az pontosan?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm szeretne olyan szakiskolát találni amelyik a számítógépes játék karaktereket "kiszinezheti" vagy azzal foglalkozhat. Bármi ami ilyesmi, vagy ebben a témában jár, azt ötletnek venném! Sajnos hiába keresett nem talált.

2022. aug. 31. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Igen nekem is elegen van. Tele lesznek a tomegkozlekedesek vihoraszo tinikkel... istenem ment meg minket. 50F
2022. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egy művészeti szakközépiskolában járok, most kezdem a 13. évet.

Itt csak számítógépes grafika van ebben a témában, ami azt jelenti, hogy csomagolás tervezés, design tervezés, egyes meghívók, plakát tervezés, stb van.

Amikor tovább tanulási lehetőségek elé álltunk, akkor szóba jöttek az ilyen szakágak, amit a kérdező kérdez. Csak sajnos az már egyetem, és ehhez kell érettségi. Nem hiszem, hogy ilyen létezik- e egyáltalán..

2022. szept. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Max tanfolyam van ilyen valahol Budapesten vagy jól kereső képregényes és animátor, aki vállal tanoncot talán.

A felsőoktatásban se fog ilyen coloring tárgyat kapni. Helyette ami közel áll hozzá a színtan és színdinamika nevekhez hasonló cuccok lesznek.

2022. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!