Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább fogok tanulni, de...

Tovább fogok tanulni, de semmit nem tudok semmiről. Segitségeteket kérném? Részletek lent lesznek (8os vagyok)

Figyelt kérdés

média sulit keresek budapesten.edig nem nagyon találtam..

vagy az idegen forgalommal...de arrol sem tudok semmit..ha az idegenforgalomban dolgoznák akkor stewwardess lennék..de nem tudom hogy tudnák odáig eljutni

találtam a Than Károly öko sulit ..az jó is lenne..főleg az 5 éves nyelvi előkészitő része..csak azt nem tudom h fizetős-e ha igen,akkor mennyi?

előre is köszi a válaszokat :)


2010. szept. 25. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem,mivel csak 8.-os vagy még nincs semmi sem veszve,ne úgy állj hozzá h te sztyúárdesz szeretnél lenni,hanem valami normális értékálló diplomára hajts!mérnök,orvos,akár tanár..stb.

Probálj meg bekerülni egy erős gimibe,hidd el nagyon fontos lenne.Én médiás suliba jártam 2 évig(9-10osztályban)-Budapest,Szemere Bertalan Ált Isk És Gimi.Na de az szar volt,oda ne menj.Szinvonal alatti,átmentem egy katolikus suliba,mert oda befogadtak miután bekönyörögtem magamat.4,9átlagról lettem 3,3as.Lényegtelen,az érettségim se túl jó mert nem volt elég az a 2 év hogy felzárkózzam.Ezért TE probálj meg azonnal egy normális iskolával kezdeni.Apáczaival mondjuk;)Szent Imre gimnázium-ez katolikus,de elég jó.Patróna.Fazekas..minnél erősebb gimit választasz annál jobban döntesz a továbbiakkal kapcsolatban,pláne egy ilyen suli elvégzése után,hidd el média szakok tárt karokkal fognak várni,mert leszel elég okos hozzá ehhez nem kell spec gimi.:)Most BME-s vagyok.És nagyon nehezen boldogulok,mert nehéz,mert gimiben nem lett elég tudásalapom.

2010. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!