Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a legjobb appok, oldalak...

Mik a legjobb appok, oldalak puskázáshoz? ( középiskola )

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Stop puska!


Tanulj tinó, mert mehetsz a gyártósorra rabszolgának vagy napszámosnak a földekre.

2022. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Photomath - ebből tanulni is tudsz.
2022. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Photomath csak önellenőrzésre ajánlanám, mivel sokszor olyan technikákat vet be, ami nyílvánvalóvá teszi a puskázást.

Én egyébként teljesen egyetértek az #1, később csak bánni fogod, hogy nem tettél több időt a jövődbe.

2022. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk többen úgy csinálták, hogy a mosdóban rejtették el a puskákat és dolgozat közben kimentek wc-re és ott elolvasták. Én betanultam egy ismeretlen abc-t, ami nagyon egyszerű jelekből állt, amiből nem derült ki, hogy azok betűk. Felírtam dolgozat előtt a tábla különböző pontjaira és reménykedtem, hogy a tanár nem törli le a táblát előtte. Volt, hogy törinél így tudtam dátumokat puskázni, de volt, hogy sajnos letörölte, szóval szerintem a wc-s megoldás jobb.
2022. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
4-es, ha annyira szorgalmas is lennél, amennyire kreatív, még sokra vihetnéd az életben!
2022. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!