Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nulladikosként lehet iskolát...

Nulladikosként lehet iskolát váltani?

Figyelt kérdés
Nyelvi előkészítős szakra vettek fel, viszont se az iskola, se a szak sem érdekel már nagyon, így mielőbb szeretnék majd váltani. Viszont azon gondolkoztam, ha nulladikos vagyok, lehet nem vesznek fel azért, mert amíg mások veszik az anyagot, én addig nyelvet tanultam. Így lehetséges iskolát váltani? Esetleg olyan helyre legalább ami ugyanúgy előkészítős?

2022. aug. 21. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor most fogod kezdeni a NYEKet. Ilyenkor nagyon nehéz másik iskolába átmenni mert a kilencedik évfolyam fel van töltve maximálisan.


Javaslom járd végig a nulladik osztályt de írd meg újra a középiskolás felvételit. Esetleg a szüleid felhívhatják a környező iskolákat hátha átvesznek.

2022. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az átvevő iskola igazgatója dönt, oda kell kérvényt írni.
2022. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!