Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gáz 23-24 évesen...

Szerintetek gáz 23-24 évesen kedzeni az alapképzést nappalin?

Figyelt kérdés

Sajnos a szak, ami érdekel az csak nappalin van, levelezőn tudom, hogy nem zavarna.

Most tudnám majd rászánni az időt, most jöttem rá mi érdekel igazán. Egytől félek…hogy fura lesz a 18 évesekkel együtt járni főleg nappalin.

Van valakinek tapasztalata, milyen ez?



2022. szept. 9. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, nekem volt nappalin 45 éves csoporttársam is :)
2022. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is ennyi idősen kezdtem el egy új szakot, és voltak sokan nálam idősebbek is az évfolyamon.
2022. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha megengedheted magadnak anyagilag, akkor hajrá. Amúgy senkit nem érdekel. Nálunk az évfolyam harmadának ez már a második diplomája volt, senkinek fel se tűnt, hogy hány évesek.
2022. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz. Én is akkor kezdtem és több csoporttársam is. Továbbá mindenkinek más az élete és tiszteletre méltó ha valaki tanulni akar, legyen akárhány éves.
2022. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, nálunk pont a 18 évesek voltak ritkák.
2022. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Csak valami értelmes szak legyen.
2022. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Inkább kezdd el ebben a korban, ami amúgy nem is öreg mint hogy lemondj róla. Még mindig jobb későn kezdeni és élni a lehetőségekkel, amiket kapsz a szaknak köszönhetően, mint el se kezdeni és megfosztani magad lehetőségektől. Az már a mai világban dicséretes dolog ha egyáltalán valami értelmes dolog érdekel téged és itt most ezt nem úgy értem, hogy olyan szak, amivel milliomos lehetsz, hanem bármi, ami kitartást, szorgalmat, gondolkodást igényel. Akár bölcsész, akár gazdasági, akár informatika, akár jogi, orvosi, mindegy milyen. Sokkal jobb mintha semmi nem érdekelne, ülnél a négy fal között és semmit nem tennél a fejlődésed érdekében.
2022. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem hiszem el, hogy nem dobott fel vagy egy tucat hasonló kérdést az oldal, amikor ezt kiírtad...


Válasz: nem. Egyáltalán nem vagy olyan különleges, mint amennyire gondolod.

2022. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az sokkal cikibb, ha valaki azért nem csinálja azt, amit szeretne mert ő öregnek gondolja magát. (Itt természetesen arra gondolok, hogy megvan rá minden lehetősége.
2022. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 30 és 28 éves csoporttársam volt nappalin.

Ha nem játszod az eszed, hogy neked mennyivel több tapasztalatod van a kis csíra 18 évesekhez képest, akkor senkit se fog érdekelni. :)

2022. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!