Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz bekerülni az ELTÉre?

Nehéz bekerülni az ELTÉre?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék majd felvételizni, ezért érdekelne hogy ki mit tud róla, milyen véleménnyel vagytok. Csak hogy tudjam mire számítsak.

Az elhelyezkedést befolyásolja az is, hogy ki melyik egyetemen szerzett diplomát. És az ELTE a legjobb. Meg amúgy is pesti terveim vannak, ott szeretnék élni is, így adja magát hogy ott szeretnék tanulni is.

Szóval írjatok le mindent mi hogy megy az ELTEn.



2022. szept. 10. 16:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Miért lennék ettől komolytalan?

Csak most láttam hogy érdeklődést mutattok az iránt melyik szak a célom, a pontosabb válaszok adása érdekében.

Igen, jogász szakra szeretnék menni. Mindig is érdekelt a jog így jogászként helyezkednék el.

Nem állítottam egyértelműen hogy az ELTE feltétlen a legjobb minden szakával együtt, csak ezt vontam le. Így tapasztalat hiányában nyilván informálódnom kell hogy megtudjak mindent. Sok helyen mondják ezt hogy a legtöbb ember egyből rávágja hogy mindegy az ember melyik egyetemen szerzi meg a diplomát úgyis egyenértékű. De ha jobban belemegyünk ez nem teljesen így van, márpedig számít hol végez az ember mert ez később eléggé mérvadó lesz. Ezeket nem magamtól állítom vagy kitalálom, csak tudást gyűjtök sok helyről.

Tehát ha valaki többet tud az ELTE-ÁJK részéről, a felvételről meg úgy mindenről, akkor ossza meg velem.

2022. szept. 10. 20:06
 12/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha ennyire nem vagy képben, akkor szerintem nem való neked a jog. Felvi.hu vagy itt a gyakori korábbi kérdései. 2 kattintás.
2022. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!