Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak amivel kezdhetek...

Mit tanuljak amivel kezdhetek is valamit az életben ?

Figyelt kérdés
Főleg a történelem, földrajz és politika érdekel, meg kicsit a gazdasági világ de matekból nem vagyok valami penge... kb hármas szint, ha nagyon megeröltetem magam akkor 4 de az a vége. Olyan érzésem van hogy ilyen érdeklődési körrel nincs túl sok út amin elindulhatnék és meg is tudnék élni belőle.
2022. szept. 12. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Ez kevés így.


Hogyan képzeled el magad munka közben? Pl. emberekkel dolgoznál vagy inkább egy számítógéppel?

Milyen hobbid van?

2022. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Emberekkel is szívesen dolgoznék, annyi hogy új környezetben az elején stresszelek kicsit, hogy mindent jól csinálok stb. De jelenleg is pultosként dolgozok beugrósként szóval nem esik nehezemre az emberekkel való kommunikáció. Sokféle hobbim van bár lehet manapság már a nagy része nem számít annak meg nem mindegyiket űzöm rendszeresen de kosárlabdázok, néha napján úszok, szeretek legózni(a komolyabbakra gondolok, pl a Land Rover Technik vagy a többi creator autós lego), makettezés is közel áll a szívemhez bár még kicsit ügyetlen vagyok benne, de szeretek alkotni... most a rajzoláson gondolkozok, hogy megtanulok de nehezen veszem rá magam:D Ezeken kívül még a számítógépes játékok világában nagyon el tudok veszni, szeretek olvasni legyen az regény vagy valami tudományos cikk az mind1 csak érdekes legyen. Meg az átlagos dolgok amit kb mindenki csinál.. zenehallgatás, sorozatozás meg a szociális életemet sem hanyagolom el és kb jelenleg ennyi dologgal foglalkozok szabadidőmben. De folyton változik, hogy melyik a domináns.
2022. szept. 12. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanulj valamilyen szakmát, amihez nem

kell különösebb matematika, de meg tudsz élni belőle magán vállalkozóként. Pl. egy precíz, ügyes burkoló aranyat ér, kézről-kézre adják.

2022. szept. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NER okj-t kell elvégezni, és dől az állami megrendelés.
2022. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A baj az hogy az ilyenfajta fizikai munka nem igazán az asztalom. Nem is nekem való mert ismerem magamat és nem lennék jó benne.
2022. okt. 14. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!