Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen alapképzési szakok...

Milyen alapképzési szakok vannak amikhez kb 350 pont alatt lehet bekerülni, angol emelt számít hozzá, normális munkavégzési lehetőségei vannak (nem büfészak)?

Figyelt kérdés
Felvi. Hu-n csomót kerestem de nem találtam olyan sokat. Légyszi írjatok minél többet, mert nagyon kéne a segítség, nem találtam eddig semmi olyat amivel jól el lehet helyezkedni a jövőben?

2022. szept. 25. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb nevű egyetemek gazdaságtudományi szakjai pl.

De kissé fordítva ülsz a lovon. Praktikusabb lenne előbb kitalálni, hogy mit szeretnél tanulni, és ahhoz választani emeltet, nem fordítva.

2022. szept. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
GTK szakok, fizetősön
2022. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Sokkal jobban járnál, ha elmennél dolgozni így, ahogy vagy.
2022. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt mire alapozod? Honnan tudod, kinek, mi lesz jó hosszú távon?
2022. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak azért akar egyetemre menni, hogy elmondhassa magáról, hogy járt egyetemre, nem pedig azért, hogy tanuljon, annak csak ártani fog (még nagyobb lesz az arca tőle).
2022. szept. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyetértek. Akkor érdemes egyetemre menni, ha az embernek célja van vele.
2022. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ma az ember akkor tud igazán érvényesülni, könnyen és gyorsan jövedelmező munkát találni, ha rendelkezik egy diplomával. És az lényegében mindegy, hogy milyen diplomával, ha csak a felsoroltak a cél (nyilván orvos senki nem lehet egy marketinges diplomával, de lehet pl. gazdasági szakember egy jól menő cégnél). Kedves kérdező, bár későn írok, remélem nem bizonytalanítottak el az előttem levők. Megértem a helyzetedet, én is biztonsági játékos voltam és több olyan szakot is jelöltem, ahova nem volt az egekben a pontszám, csak hogy felvegyenek valahova. Több dolog is érdekelt, úgyhogy lényegében bármivel elégedett lettem volna azok közül, amiket jelöltem. Szóval csak nyomassad, legyen a kezedben egy valamilyen diploma, azzal már előrébb vagy. :)
2023. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SSC is egész jól fizet, ott is sokszor csak azt nézik követelménynek, hogy legyen egy diploma utána betanítanak a többire
2023. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!