Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem, évhalasztás érettségi...

Egyetem, évhalasztás érettségi után?

Figyelt kérdés

Most fogok év végén érettségizni. Az egyik tárgyból emeltezek ugye, mert egyetemi terveim vannak.

Viszont én halasztani fogok 1 évet mielőtt egyetemre megyek, mert előtte még dolgozok addig. De most ugyanúgy meg kell csinálnom jól az érettségim hogy később a jelentkezéskor meglegyen. Mert hát nem befolyásol semmit az, hogy egy évet kihagyok.

Innen volt már így valaki? Ugyanúgy tettetek emelt érettségit ugye? Szóval hogy nem húztátok el hanem előre már meg is csináltátok. Ha már úgyis benne vagytok az érettségibe akkor le is teszitek az egyiket emelt szinten. Akkor könnyebb még, mint később.

És milyen volt aztán az egyetemen? Hamar visszarázódtatok a tanulásba?



2022. szept. 27. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Semmiképp ne halaszd el az érettségit! Ha úgy van, jövőre még mindig tudsz javítani rajta, de ha eltolnád jövő tavaszig az egészet, akkor ez a lehetőséged sem lenne meg.
2022. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
xd
2022. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szoktak halasztani, de az érettségit csináld meg mindenképpen.
2022. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Csinald meg az emeltet! Most 50 000 forint, ki tudja jovore mennyi lesz.

Ha jol sikerul akkor kesz vagy vele, ha esetleg rosszul meg mindig tudsz javitani😇

Azt csinalnam amugy a helyedben, amit en csinaltam

Jelentkeztem a szakomra, felvettek, es elso ket szemesztert passzivaltattam utana mentem

Igy nyugodt tudtam lenni

2022. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell fizetni 50.000-t, ha újra próbálkozol.
2022. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, ugy ertettem h ebben az evben 50 ezer forint:)
2022. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!