Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Át lehet jelentkezni gazdálkod...

Át lehet jelentkezni gazdálkodás és menedzsment szakról pénzügy számvitel szakra?

Figyelt kérdés
1 félév sikeres teljesítése után gazdálkodás és menedzsment szakról, át lehet jeletkezni pénzügy számvitel szakra?
2022. okt. 1. 23:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egyetemfüggő. Én pont a két szakot cseréltem, csak ellenkezőkép. Pénzügyről gazdálkodás mdzs -re. Ne félj érdeklődni. Segítenek.
2022. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. okt. 11. 20:46
 3/7 anonim válasza:
Kérdező, miért mész egy jobb szakról egy rosszabbra?
2023. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nézőpont kérdése

Ha azt nézzük a munkaerőpiac kit alkalmazna szívesebben az egyértelmű, hogy a pénzügy számvitel a keresettebb. Vagy te gazd. menesként jobban el tudsz helyezkedni?

2023. júl. 4. 17:08
 5/7 anonim válasza:

Nem veletlenul van inkabb tuljelentkezes gazdmenre. A konyveloire konnyebb is bejutni(psz)

A gazdmen ad egy szelesebb latokort es gondolkodasmodot illetve tanulekonysagot, ha raversz egy mestert a gazdmenre, akkor meginkabb el fogsz helyezkedni vele. Ezzel a szakkal keresik az igazgatokat majd beloluk valik vezerigazgato.

A penzugy es szamvitellel meg egy egyszeru konyvelo maradsz

2023. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És te hol tudtál elhelyezkedni gazd.mennel? Milyen munkakörben?
2023. júl. 8. 21:40
 7/7 anonim válasza:
Én sehogy mert tanulok még. Viszont ismerős vezérigazgató lett egy híres külföldi cégnél. Igaz pár év kellett hogy feljebb másszon.
2023. júl. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!