Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha még egyszer választhatnátok...

Ha még egyszer választhatnátok, hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Milyen felsőoktatási intézménybe jelentkeznétek, milyen szakra?

Az eszetekre, vagy a szívetekre hallgatnátok?

(Pl. elmennétek rajz tanárnak /mert szerettek rajzolni stb./viszont tudjátok ebből nem fogtok meggazdagodni, vagy elmennétek egy olyan szakra ami a későbbiekben jó befektetést jelenthet, hogy ott végeztetek és jól kerestek majd vele?)


2010. szept. 26. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a szívemre! Én az eszemre hallgattam, nem volt jó döntés, egyszerűen nem érdekel, amit tanulok. Tuti, hogy nem ebben a szakmában fogok dolgozni!
2010. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem változtatnék ezen. Szeretem a mostani szakomat (bár pár éve nem ide akartam jönni, de időközben megváltozott az érdeklődésem) és el is tudok majd vele helyezkedni.
2010. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt választanám:) Imádom a szakomat:)

(orvosi)

2010. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit végeztem, nem az volt az elsődleges célom. De olyan tárgy kellett a továbbtanuláshoz, és olyan szakról volt szó, ami vmilyen szinten érdekelt.

Oda, ahova szerettem volna menni, nem vettek fel. Viszont idővel lettek új céljaim azzal a szakkal, amit végeztem.


Lehetett volna más lehetőség (egyetem helyett OKJ), de a szívemre hallgattam.

Ha nem is fogok meggazdagodni ezzel, akkor is tudom, hogy jól döntöttem.

2010. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos. Közgázon végeztem, és azért mentem oda, mert matek felvételi volt, amiből jó voltam. Lediplomáztam különösebb gond nélkül, és elvagyok a munkámmal is, de ha újra kezdhetném orvosnak tanulnék.
2010. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát rajztanár semmiképp se legyél!
2010. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na azért az nem is lennék! :D
2010. szept. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!