Tavaszi vagy őszi angol érettségi?

Figyelt kérdés
11.es vagyok, előrehozott emelt angol érettségit szeretnék tenni és eredetileg tavasszal csináltam volna meg, de egy föci közepem is lesz akkor. Ez utóbbi már fix, az angolon még gondolkozok. Szerintetek mikor érné meg jobban? Most odatenni magam és túllenni mindkettőn tavasszal, vagy a föcire koncentrálni és ősszel megcsinálni az angolt? Igaz, hogy az őszi általában nehezebb és nem a saját tanáraid előtt vizsgázol?

2022. okt. 9. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerünk Téged, hogy milyes szinten vagy, milyen a szorgalmad, hogyan állsz jelenleg, stb., de simán meg lehet csinálni a kettőt egy szezonban. Gondolj arra, hogy sokan az ötöt nyomják le egyben, emeltestül együtt.

Nincs összefüggés, hogy az őszi nehezebb lenne. Egy hatalmas feladatbankból válogatnak; hogy mi jön ősszel, és mi tavasszal, az szerintem csak a véletlen műve.

Őszi érettségit nem szervez minden iskola - a kevesebb jelentkező miatt - ezért előfordulhat, igen, hogy máshová kell menned. De et megérdeklődheted az iskoládban.

De próbáld meg most tanév végén; rengeteg idő van még.

2022. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezt tartom én is a legjobb ötletnek. Felkészülök ahogy tudok tavaszra és ha késznek érzem magam, megcsinálom.
2022. okt. 9. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

2

Ez a beszéd!

2022. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!