Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tudok legkorábban...

Mikor tudok legkorábban előrehozott érettségit csinálni idegen nyelvből (angol)? Milyen feltételei vannak ennek?

Figyelt kérdés
10.es vagyok, 6-8éve tanulok angolul. Középfokú nyelvvizsgám már megvan, viszont szeretnék időt spórolni az angolórákon (heti4). Azt hallottam hogy február 15ig kell jelentkezni az osztályozó vizsgára, ami ugyebár feltétele az érettséginek. Valaki jártas a dologban? Lenne egy pár kérdésem amire az interneten nem kaptam megbízható választ

2017. febr. 9. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
11. év végén tudsz belőle előrehozott érettségit tenni. Hogy mehess előrehozott érettségire, ahhoz meg kell csinálnod a 12.es anyagból az osztályozó vizsgát. Szólj egy angoltanárnak az iskoládban aki segít neked ebben. Jelentkezned kell az érettségire angolból, addig az időpontig ameddig a 12.eseknek kell. (Én nem angolból hanem infóból csináltam előrehozottat.) És még az a feltétele hogy az érettségi előtti 2 évben tanuld azt a tantárgyat, de ez neked akkor megvan.
2017. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok még, úgy tudom a 11.es anyagból is kellett osztályozóvizsgát tenni. És utána a 12.esből.
2017. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült utánajárnom, kiderült hogy már most 10.végén meg tudom csinálni
2017. febr. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!