Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Testnevelési Egyetem ,,autó-...

A Testnevelési Egyetem ,,autó-motorsport edző" szakjàt van értelme elkezdeni, vagy maximum hobbiként érdemes rá tekinteni?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezt a szakot. Szeretem a járműveket, és gépjármű mechatronikai technikus az egyik szakmám, de nem hiszem, hogy autó-motorsport edzőként el lehet itthon helyezkedni. Szóval, ha jól gondolom, akkor erősen büfészak, és ha jelentkezem, és el is végzem, akkor maximum hobbiként tegyem azt, ugye?

Vagy van valami egyéb értelme ennek a szaknak? Például lehetek vele sima autós oktató?

Nézegettem a TE oldalán, de olyan sok információ nincs róla. Meg nem is régen indult ez a szak.

Esetleg, aki véletlen erre jár annak érdekelne a személyes tapasztalata is.


2022. okt. 15. 11:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!