Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Győri Prohászka, Baross...

Győri Prohászka, Baross (kéttannyelvű vagy sima) , Deák, Jedlik(infó), Hild, Pálffy esetleg Révai vélemény(talán biosz-kémia, de igazából bármiről) ?

Figyelt kérdés

Ezeknek az iskoláknak semmi köze sincs egymáshoz, de valahova muszáj lesz felvételizni és ezek nem tűnnek rossznak. Valami ilyesmi szempontok szerint légyszi.(lány vagyok) Pl:

Oktatás, tanárok, közösség, fiú-lány arány, iskola "szépsége, minősége", közösségi programok?

Ötletem sincs mi legyen, egyik szakma sem foglalkoztat eléggé, max. az infó, így aki jár valamelyikbe írjon róla véleményt kérem. Előre is köszönöm.



2022. okt. 15. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Győrből amiket ajánlok, az a deák, jedlik, révai és a kazinczy
2022. okt. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a cikk meg lista/rangsor elég egyértelmű.

[link]

2022. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Prohaszka elvojt keresztenyeknek valo

Palffys voltam a tanarok nagyon jok de 90%ban ciganyok vannak es folyton megy a balhezas iskolaort is tetzek be suliba emiatt

Revaiba nehez bekerulni es sok a sznob

Barossba jar sok ismerosom nem szeretik

Deak+jedlik nagyon jo

2023. júl. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*elvont
2023. júl. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!