Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átíratkozhatok 17 évesen...

Átíratkozhatok 17 évesen szakképzőből esti tagozatora?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a stressz, illetve mocsok egy osztály amibe most járok, plusz a szakma amire jelentkeztem nem tetszik, abszolút nem szeretnék ebből érettségizni. Még 17 vagyok, következő hónapban töltöm a 18-at, azt szeretném kérdezni hogy átíratkozhatok-e még ez előtt egy esti tagozatos gimibe? Egyik ismerősöm két éve oda jár, úgyhogy nagyjából tudom mit kell csinálni, és hogy ott mi a helyzet, csak arról szeretnék érdeklődni hogy átvesznek-e egyáltalán 17 évesen, vagy be kell töltenem a 18-at?

2022. okt. 21. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezelőtt pár évvel még nem vettek volna át,mivel be kellett töltened a 18-at hogy estire mehess, viszont már változott,már átvesznek 17 évesen. Én is estin fogok érettségizni az évben,igaz én 19 vagyok,de van 3 osztálytársam is aki még csak 17 éves. Illetve azt vettem észre, hogy egyre több fiatal jön át estire,pont azok miatt amiket leírtál,szar osztály,sok stressz stb.
2022. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!