Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan esti iskola amiben...

Van olyan esti iskola amiben 2 évet egy év alatt lehet befejezni?

Figyelt kérdés
11-12 osztály csak egy évbe sűrítve érdekelne. Nagyon fontos lenne számomra.

2022. okt. 26. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy esetleg 3 év is szóba jöhet részemről, nemrégiben beíratkoztam egy esti iskola 10. osztályba, gondoltam ezt az évet már befejezem így de ha van olyan lehetőség hogy 1 év alatt leérettségizhetek, nagyon jó lenne.
2022. okt. 26. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Erre van előírás. Ha már kijártad volna a középsulit utólag nem kellene ezzel bajlódnod, mert adott lenne minden feltétel. Így meg tanévet kötnek ki, hogy hány tanévet kell tanulnod. 2 tanévet nem tudhatsz le 1 év alatt.
2022. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy most lehetseges-e, de hogy 2007-ben, amikor en vegeztem, lehetseges volt, az biztos. A 11. es a 12. osztalyt egy ev alatt csinaltam, estin, heti 2x kellett bejarni. Itt az iskolam linkje: [link]

Azota valtozott ez a suli is, regen gimnazium es szakkozepiskola volt, mostmar mas a neve. Irj nekik, ha gondolod.

2022. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg, ha hajlandók rá a tanáraid, akkor tehetsz osztályozóvizsgát annak az osztályfoknak az anyagából, amelyet ,, át szeretnél ugrani ”. De ezt egyénileg kell megbeszélni az iskolákkal.
2022. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!