Egyetem és okj egyszerre?

Figyelt kérdés

Nagyon húzós lehet egyszerre elkezdeni egyetemre járni(akár levelezőn) és mellette egy okj-s képzésbe is belekezdeni?

Nem valami orvosi vagy jogász nehézségű szakra fog esni a választásom, az okj pedig fogászati asszisztens képzés lenne.

Valakinek tapasztalata hasonló helyzetben?(bármilyen szakról is legyen szó)


(Ja és tudom, hogy nem OKJ már hivatalosan, de jelen esetben részletkérdés hogyan nevezzük)



2022. okt. 31. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Jelen. Most csinálok párhuzamosan levelezőn egy MSc-t és távoktatáson egy szakképzést, mindezt munka mellett, nyáron fejezem be mindkettőt. Nyilván függ a képességeidtől, a szakok nehézségétől és az előtanulmányoktól, de elviekben lehetséges, persze.
2022. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Gyp mellett csináltam a mképest. Ráadásul a gyp-t estin, ami azt jelenti, hogy havi 6-7 nap Bp, én meg nagykanizsai vagyok. És ráadásul munka mellett. Simán megoldottam, tisztességesen, nem kettesekkel...
2022. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanulok egyetemen és mellette okj.

Oké, elég húzós okj, van követelmény, hiába szakma, meg készülni kell rá. De összességében olyan, mintha csak egy másik tárgyam lenne. Próbálom hozzá igazítani az órarendem. Arra is ugyan úgy készülök, mint a többi egyetemi tárgyamra és kész. Nem egy nagy kaland szerintem. Meg tényleg annyi időm köti le, mintha lenne még egy extra tárgyam. Ha bemegyek ott is órára, akkor ha figyelek, jegyzetelek, nem kell annyit tanulni rá még extrába.

2022. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Miért lettek a válaszok lepontozva?
2022. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!