Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mesterszakra érdemes...

Milyen mesterszakra érdemes menni HR alapdiplomával?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki,


Abban szeretnék segítséget kérni, hogy jelenleg 2 félévem maradt hátra a HR Bsc-ből, és szeretnék Msc-re menni, viszont annyi negatív véleményt olvastam a HR-ről, hogy mindenképp egy olyan Msc-t választanék, amivel viszonylag jól el lehet helyezkedni.

Tanácstalan vagyok ezügyben, nagyon megköszönném, ha ajánlanátok pár HR-re épülő mester szakot!:)



#HR Bsc #HR Msc #Piacképes szak választása
2022. nov. 1. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miből gondolod, hogy HR-rel nem lehet jól elhelyezkedni. Már az alapdiploma is elég az elhelyezkedéshez, nem is muszáj mesterképzésre menned. Megteheted, hogy kipróbálod végzés után ezt a pályát, és csak akkor mész el egy más területű mesterre, ha úgy érzed, ebben nem tudsz érvényesülni.
2022. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Adja magát egy vezetés-szervezés, és ugyanott vagy, mintha gazdálkodás és menedzsmentet tanultál volna. Vagy marketing, és máris hatalmasat bővült a repertoárod.
2022. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!