Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakmám cukrász, szeretnék...

A szakmám cukrász, szeretnék egy saját cukrászdát a közeljövőben, s ehhez milyen végzettség kell?

Figyelt kérdés

• BGE pénzügy-számvitel

• BME kereskedelem-marketing


Melyik passzol a legjobban? Vagy ti mit “ajánlotok”? Illetve milyen érettségi kell? 24-ben fogok. Elég a sima középszint, vagy kell az emelt is? Ösztöndíj hogyan lehetséges? Vagy mennyi egy félév? Százezreim nincsenek…



2022. nov. 13. 22:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve nyelvvizsga kell? B?
2022. nov. 13. 22:06
 2/9 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, így csak levelező, mivel mellette muszáj dolgoznom…
2022. nov. 13. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Vállalkozói később, megfelelő tőke. (Ha ez az oldal is érdekel)
2022. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha százezreid nincsenek akkor itt inkább elsősorban anyagi problémák lesznek, mert ahhoz sztem nagyságrendileg is töb kell. Én lehet inkább kimennek külföldre tőkét szerezni, és megnezném hogyan is üzemeltetnek sikeresen egy cukrászdát nyugaton. A pénzügyi képzés sem rossz ötlet, de pár év múlva ha végzel a tőke továbbra is probléma lesz. Vagy jóval később szeretnéd végre megnyitni?
2022. nov. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
4. Százezrek? Ha egyéni vállalkozó akar lenni, ahhoz is milliós tőke kell, legalább 3 millió forint, de szerintem úgy szint a Kft-hez is.
2022. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már van cukrász szakmád. Mért kéne mellé bármi?


A fent említett két egyetemi szaktól nem leszel jó vállalkozó, sőt időt és pénzt pocsékolsz, hiszen a tanulak 99%a nem fog semmiben segíteni és lehetőséged sem lesz pénzt keresni, amivel gyüjthetnél kezdő tőkét.

2022. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6, idővel szeretnék egy saját cukrászdát, és ehhez gondolom nem elég a szakmunkás+érettségi… nem holnap szeretném megnyitni, hanem 10 év múlva kb… de nem ilyen nagy pl a Százéves. Csak egy picike. És gondolom ehhez kell tovább tanulni, hogy üzletvezető legyek.
2022. nov. 15. 07:16
 8/9 anonim ***** válasza:
7# 8 általános sem kell hozzá.
2022. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az van!😂
2022. nov. 15. 18:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!