Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 évesen érdemes még szakácsn...

30 évesen érdemes még szakácsnak tanulnom? Párom szerint már késő.

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az anyagiakkal nincs gond, úgy értem, hogy nem gáz, ha csak a párod dolgozik, úgy is meg tudtok élni, ha te csak tanulsz, akkor vágj bele! tanulni soha nem késő szerintem.
2010. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne érdemes! Ez olyan mintha nem akarnál nekiállni pl. karatézni, mert az edzőterem tele van kis 5 évesekkel. Neked most van rá lehetőséged, kedved, akkor tedd azt!
2010. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne ha akarod és minden feltétel adott akkor még mester szakács is lehetsz.
2010. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

attól, hogy percenkét felteszed a kérdést, nem kapsz több választ...

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__specia..

2010. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Munka mellett csinálom végig a tanfolyamot,8-tól 4-ig dolgozok,elmélet heti 2x du.5-től gyakorlat mindig szombaton ill.később vasárnap is.

Anyagilag pedig nem vészes mert 120ezer+vizsgadíj ami 40ezer +könyvek így kb.180ezer és lehet részletre is,kb.havi 20ezer.

Azt tudom hogy csak nagyon az alapokat tanítják meg egy ilyen tanfolyamon,és több év gyakorlat kell ahhoz hogy valaki szakácsnak mondhassa magát...de azért is jó ez a szakma mert mindig tanul valamit az ember...

Nagyon szeretném csinálni,gyakorlott "öreg"szakácsok nem beszéltek le róla,de azért a negatív oldalát is lemondták korrekt módon.Ja és a párom a vendéglátásban dolgozik,így rálát a dolgokra;de nem konyhán van és nem is kedveli a szakácsokat a szállodában mert gyengén főznek és nagyképű id@ótának mondja mondják őket.

Na ott is meg van a pincér-szakács feszültség...

Mondjuk a párom recepciós,egy 4*szállodában.

2010. szept. 29. 20:21
 6/6 A kérdező kommentje:

18:57 !


Nézd nem tudtam hogy ez gond hogy 2helyre is beírom a kérdést...

Moderátora vagy ennek az oldalnak?


Mert ha nem akkor légyszíves értelmes kommenteket írj ide,mivel én is egy értelmes kérdést tettem fel és normálisan is írok válaszolok mindenkinek.



Kérlek ne kötözködj!


Köszönöm!

2010. szept. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!