Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudna tovább tanulni a...

Hol tudna tovább tanulni a kínai barátom?

Figyelt kérdés
A kínai barátnőm nem annyira tud magyarul még, de próbálkozik. És elégé nehezen nyílik meg idegen emberek előtt, tanárok előtt... most nyolcadikos egy általános iskolában és el kell döntenie, hogy hol akar tovább tanulni. Szeret rajzolni és jól is tud, matekból és angolból sem rossz. Többi tantárgyból hármas. Gimnáziumba szeretne menni jelenleg. Mit tudnátok neki ajánlani?

2022. nov. 19. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Általános iskola 8. osztály? Tehát 14 éves? Nem a szüleivel kellene ezt megbeszélnie? Most komolyan...
2022. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálok segíteni neki... szülei nem nagyon ismerik a magyar sulikat, nem nagyon beszélnek magyarul
2022. nov. 19. 23:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom nem az én feladatom, de szeretném,ha jó helyen lenne
2022. nov. 19. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal van Budapesten egy magyar-kínai kéttannyelvű gimnázium
2022. nov. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cubina ***** válasza:
100%

[link]

Ide járt a kínai-magyar lányom, jó közösség volt és ők nagyon szorgalmasak, szeretnek tanulni. Mindenféle programok vannak, kirándulások, lekötik a gyerekeket.

Én segítek szívesen ha tudok valamiben, elvinni oda a lányt, megmutatni a környezetet, stb. Próbáljatok uténanézni netem, személyesen.

2022. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!