Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom milyen iskolába...

Eszter12345 kérdése:

Nem tudom milyen iskolába jelentkezzek.. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Még van 2évem, Ugye 7-8..és már jó lenne fontolgatni hogy mi szeretnék lenni, de nem is inkább mi szeretnék lenni. Hanem hogy mit szeretnék tanulni, esetleg menjek gimnáziumba? 3as 4es tanuló vagyok.. Menne ez nekem?.. Vagy ha szakközépbe mennék akkor milyen szakközépbe..? Nemtudom.. Nagyon szeretem az angol nyelvet, és szinte minden féle nyelvet szeretek tanulni. Szeretek rajzolni, festeni, Jól is megy... A matek nem az erősségem. De ha azt akarom hogy a matek tzm 5ös legyen akkor 5ös lesz!!

Ti mit gondoltok? Tudnátok segíteni?



2022. nov. 21. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

"A matek nem az erősségem. "


Hát az látjuk... De az értelmező olvasás sem.... mert hogy ki van írva a szabályzatban, hogy 16 év alatt nem lehet ide regisztrálni... :)))

2022. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kerdező, ha a boltban a c.gyerek csokit lop, nem jelenti azt hogy te is lophatsz szabadon. Ha érted....


A prividre valaszoltam.

2022. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2 év alatt sokat változhatsz még, hogy pontosan mi fog érdekelni. Vedd azokat majd figyelembe iskola választásnál, hogy:

1) egyes középiskolákba különböző ideig kell járnod (szak/tagozat függően),

2) mennyire van messze tőled (pl. napi 2+ órás ide-oda utazás leterhelne téged, ráadásul mellette tanulnod is kellene)

3) milyen vélemények vannak az iskoláról (ha van egy iskola, ami nagyon érdekel, akkor valahol olvass róla, hogy mit gondolnak róla az emberek).

Nagyon szereted az angol nyelvet, így turizmus-vendéglátás talán?

Gimnázium csak érettségit ad, ellenben a szakgimnázium (technikum) úgyszintén érettségit és szakmai vizsgát ad, vagyis középiskola után egyből tudnál dolgozni, ha kedved úgy tartja.


Megéri szakmai kvízeket is kitölteni szabadidődben:

[link]

[link]


Hajrá! :D

2022. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!