Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bejutni vagy elvégezni nehezeb...

Bejutni vagy elvégezni nehezebb az orvosi egyetemet?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
elvégezni ofc
2022. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elvégezni.
2022. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Neked mindegyik kérdező.
2022. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
3: megelőztél... :)
2022. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Ha már ilyeneket agyalsz az már bukott ügy..
2022. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán agyalok, csak csinálom, de most sincs nagyon éltem, és ez hosszú távon nem fenntartható.:/ (12.)
2022. nov. 22. 21:02
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Azt hiszem, már el is döntötted.
2022. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre azt hittem bejutni. Azóta annyit változott a véleményem, hogy bejutni nehéz,de bentmaradni na az az igazi kihívás. Azt nem mondanám, hogy elveszi az életed, szerintem ha odavagy a szakmáért ez is egy öröm, hogy ottvagy és haladsz a célod felé, már az egyetemen csomó lehetőséged van és szerintem ha jól beosztod a magánéletre, szórakozásra is jut idő. Nyilván nem azt kell alapul venni, hogy volt osztálytársak 2-3 napokat járnak egyetemre/már dolgoznak/családot alapítanak, aki vállalja az orvosit annak nagy részét az életének kitölti, de fontos, hogy ezt úgy tegye, hogy a célja stabil és közben nem roppan össze idegileg.
2022. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Elvégezni és egyetértek az előzővel
2022. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Amugy nem értem miért kell primitív hozzaszolasokat írni a kérdezőnek. Elméletileg ez az oldal azert van, hogy lehessen kérdezni és ennél sokkal egyértelműbb kérdéseket kérdeznek meg rendszeresen.


9.ota az orvosira készülök, 11.tol viszont mégsem úgy alltam hozzá hogy elvegezni mekkora kunszt lesz, hanem hogy bejutni mennyire nehéz lesz. Idén kezdtem a negyedik évemet csúszás nélkül, és már az első év után azt gondoltam, hogy bejutni sokkal egyszerűbb volt mint eddig eljutni.


Minden komolyabb egyetemi szaknal sokkal nehezebb bentmaradni, sőt merem azt állítani hogy nálunk (Semmelweis) a gyógyszerészetiseknek sokkal nehezebb mint nekünk sokszor.


De mindenkinek az a legnehezebb ami előtt áll, érettségi és emelt biosz és kémia előtt ezek lesznek nehezek, ha már bent vagy, bent is maradni;)

2022. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!