Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőrtiszti főiskolára...

Rendőrtiszti főiskolára sehogy sem kerülhet be egy gerinc muteten átesett gyerek?

Figyelt kérdés
Ez az álma ... Kitűnő tanuló nagyon okos fegyelmezett gyerek de sajnos gerinc ferfules miatt műtét kell. Nincs olyan szakirány kar ahol esetleg az álma mégis megvalósulhatna de nem kizáró ok az egészségügyi felvételin a műtét?akár csak ilyen nyomozó helyszínelő? Nem tudom hogy néz ki a rendőrség felépítése ki mit csinál ,nem látok bele de hátha lenne valami ahol felveszik.
2022. nov. 25. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos én a színtévesztéssel estem ki rengeteg munkakörből, így a maradékból kellett válogatni, és a gépészmérnöki mellett döntöttem, ott nincs orvosi vizsgálat se
2022. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!