Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy olyan tanfolyam, amit...

Egy olyan tanfolyam, amit otthon is el lehet végezni, csak webkamera kell hozzá, ugyanolyan minőségű, mint egy olyan tanfolyam, ahol ott kell ülni?

Figyelt kérdés

A kapott oklevéllel ugyanakkora eséllyel el lehet helyezkedni?

Tehát ugyanolyan minőségű, mintha ott végezte volna el valaki?


És melyek a legerősebb tanfolyamok, amik "erősebb" oklevelet adnak? Vagy mindegyik tanfolyam oklevele ugyanolyan értékű?


2022. nov. 29. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Én csak angol tanfolyamra járok, de a tanár szünetben gyakran mondja, hogy egyszerűen online nem lehet ugyan úgy tanítani, folyton lemaradnak. Hibrid szintén pocsék volt, mindig várni kellett a másikra, mert nem hallott valamit, akadozott a net vagy egyéb nyűgje volt, kétlem, hogy rendesen fellehetne készülni így vizsgára, vagy meglehetne tanulni egy szakmát
2022. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
1. A lányom angoltanár és csak online tanít. Semmivel sem rosszabb,mint egy jelenléti. Ezt a dákjai mondták.
2022. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulástechnikától függ. A zöld tábla előtt szocializálódott "pedagógusok" nem képesek átállni online oktatásra, mert az nem azt jelenti, hogy ugyanazt kell csinálni, mint a tábla előtt, csak közben vesz egy kamera is. Jó online oktatók vannak amúgy, csak ők megtanulták kezelni a különféle eszközöket, multimédia terén is otthon vannak és lelkesen, energikusan oktatnak.
2022. nov. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. a rossz eszközökért nem a tanár a felelős. Alapvetés, hogy megfelelő internetkapcsolat és jó mikrofon, kamera, számítógép kell ahhoz, hogy valaki online egyáltalán elkezdhesen tanulni.


Én is sokat tanítottam online, pont nyelveket, volt olyan diákom is, akinek csak mikrofonja volt, kamerája nem. Felkészítettem nyelvvizsgára, mert ez volt a dolgom és sikeresen fel is készült. Akarat és kreativitás kérdése.

2022. nov. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
A végzettséget igazoló okirat többnyire nem tartalmazza, azt, hogyan zajlott az oktatás.
2022. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!