Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezős diákkal hogyan...

Levelezős diákkal hogyan tudok 50%-kal utazni?

Figyelt kérdés

Erősen fontolgatom, hogy a következő félévtől levelezőn folytassam tanulmányaimat az Egyetemen. Olvasgattam a neten a levelezős diákról, de sajnos nem teljesen egyértelmű nekem ...

Szóval, ha én bicskei lakos vagyok és levelezősként a Corvinusra járok, akkor 50% kedvezménnyel csak akkor vehetek vonatjegyet, ha Bicske-Budapest szerepel a vonatjegyen? Illetve hazafele pedig fordítva azaz Budapest-Bicske? Jól értem, hogy mondjuk olyan vonatjegyet nem vehetek 50% kedvezménnyel, ami mondjuk Bicske-Budaörs vagy mondjuk Bicske-Siófok?

Köszönöööm!



2022. dec. 3. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha jól tudom, a MÁV pénztárában tudsz egy igazolást kérni, amibe bejegyeztethetsz több állomást/viszonylatot is, és akkor már nem kizárólag csak a Budapest-Bicske vonalon mehetsz 50% kedvezménnyel. Keress rá, vagy kérdezd meg tőlük, hogy pontosan hogy működik ez!
2022. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bicske-Bp- ha ez a lakóhely és az egyetem közötti útvonal. Mást nem fogadnak el.
2022. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az, hogy Kelenföld vagy Déli az mindegy ilyen esetben? Kösziii!
2022. dec. 3. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3. Nem mindegy, erről (is) szól az első válaszom, dumáld meg a MÁV-val, sokkal pontosabban fognak tájékoztatni, mint én.
2022. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lakóhelyed és az iskola között 50% kedvezménnyel utazhatsz.

Én Szeged és Bp között utazok így. A diákomat mindig elkérik, tehát nem utazhatsz bárhová.

2022. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!