Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zalaegerszegen a volt PÉNZÜGYI...

Zalaegerszegen a volt PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI FŐISKOLA jogutódja most a 'Budapesti Gazdasági Egyetem' vagy a 'Pannon Egyetem'?

Figyelt kérdés

A Bp-i Gazdasági Egyetem (BGE) honlapján úgy értelmezem, hogy a Gazdálkodási Kar 2020-ig tartozott a BGE alá. 2020-tól a Pannon Egyetem (PE) Gazdálkodási Kara van jelen Zalaegerszegen.


Jól értelmezem, tehát jelenleg a PE a gazdasági egyetem Zalaegerszegen?


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. dec. 3. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Most minden valoszinuseg szerint a Pannon Egyetemhez tartozik, a felvi.hu oldalon is PE-GKZ van feltuntetve, es a Google Maps is Pannon Egyetem néven jeloli, ha ez szamit valamit. Tovabba a felvin a statisztikaban ha kivalasztod ezt az egyetemet es ezt a kart, akkor csak 2021-tol ad ki eredmenyeket, tehat igen, elotte valoszinuleg nem a Pannon Egyetemhez tartozott az intezmeny, hanem a BGE-hez, ahogyan a honlapon is olvastad.
2022. dec. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!