Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

A Budapesti Gazdasagi Egyetemen van PSZK levelezo szak, vagy csak GKZ-n? ( tudtommal az Zalaegerszegen van)

Azzal kapcsolatban erdeklodnek, ha esetleg van informaciotok a Budapesti Gazdasagi Egyetemrol, hogy PSZK-n van-e költséges levelezö penzugy szamvitel kar. Ugyanis, neztem a ponthatarokat es nem talaltam csak nappali illetve tavoktatasit. ( GKZ-n volt levelezo, de tudtommal az Zalaegerszeg). Esetleg valaki tudna infot adni rola?Valamint a ponthatart ha elkuldenetek allamin es koltsegesen egyarant, megkoszonnem.;)

velemenyeknek is orulnek az egyetemmel kapcsolatban.

Keress kérdéseket hasonló témákban: BGE, budapest gazdasagi egyetem, PSZK, pénzügy, számvitel, levelező

ápr. 8. 16:08  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Emberi erőforrások szak METU-n, SZIE-n (BP) vagy BGE-n?
BGE-PSZK vagy Metropolitan? Gazdálkodási és menedzsment szak.
Szerintetek BGE gazdálkodás és menedzsment vagy az ELTE új gazdasági karán ugyan ez a szak?
Ki jelentkezett BGE-PSZK-ra pótfelvételivel nappali - önköltségesre? Ez a szak indul e Budapesten, vagy csak ZAlaegerszegen hirdették meg a pótfelvételit?
Van itt valaki, aki a BGE-PSZK-ra fog járni?
BGE-PSZK gazdálkodási és menedzsment szakra jelentkeztem, nappali tagozatra. Milyen az órarend? Milyen sűrűn kell bejárni, mennyire neház a szak? Valamint, hogy mellé...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!