Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik levelező szak kémia...

Létezik levelező szak kémia bsc-n az ELTE-n?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék jelentkezni, már van egy diplomám, de szeretnék jobban elmenni kémiás irányba. Levelezőn járnék. Utána lehet tanítanék.

2022. dec. 15. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ELTE-n nem tudom, de a Szegedi Egyetemen biztosan van.
2022. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
2022. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj a Felvi-vel, hogy csak a keresztféléves szakok vannak most, azok közül pedig nem indul kémia (levelező).


Az egyetemek közül igazán csak az ELTE érdekelne.

2022. dec. 16. 02:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ELTE-n nem szokott indulni levelező kémia BSc. Szegeden és Egerben van ilyen, de ezeken a helyeken is csak akkor, ha van elég jelentkező, amely nem minden évben jön össze.
2022. dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig SZTE jobb kémiában és van levelező is.
2022. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Közben utána néztem és úgy néz ki az ELTE sajnos tényleg nem indít levelezőn. Mivel Nyugat-Magyarországi vagyok ezért néztem az ELTE-t és a Pannon Egyetemet, de sajnos egyik sem indít levelezőn.

Csak Szegedet, NyE-t és EKKE-t találtam, de ezek mind keleten vannak, messze tőlem.

2022. dec. 16. 17:09
 7/7 xp ali ***** válasza:
Úristen! A kémia még nappalin fulltime-ban is nagyon húzós az eltén. Levelezőn? El sem tudom képzelni... már am megnyílt a felvi, most nézd.
2022. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!