Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát mondanátok...

Milyen szakmát mondanátok amiből meg lehet élni majd a jövőben is szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Diplomás: IT, gazdasági, mérnöki, orvosi vonal


Fizikai: autóipar, szerelői vonal (gáz, villany, vízrendszerek..)

2022. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Gazdasági? Na ne viccelj már!
2022. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Katona
2022. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 attila_72 válasza:
0%
Rendőr.
2022. dec. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Előbbi utqn a tűzoltó, de igazából a mesterfokú életművész az igazán nyerő!

Mint a szájtépő politikusok!

2022. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60%

PÉK.

Zabálni mindíg kell, bármi is történjen.

2022. dec. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Várjál, beülök az időgépembe… Affenébe! Kifogytam a plutóniumból, így meg nem működik a fluxuskondenzátor.
2022. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Elsősorban azt mondanám, hogy bármilyen nyelv megtanulása már önmagában egy jövőt tud biztosítani, de megértem ha valakinek nincs erre semmilyen tehetsége.

A másik ami régen is jó alapszakmák voltak és ma pedig nagyon keresett a víz, villany és gázszerelők. Gyakorlatilag nagyon nehéz találni aki éppen ráér és tud segíteni. Árban pedig azt kér el amit csak akar, mert nincs más lehetőség. Szerintem ez a jövőben még inkább igaz. De ide sorolnám még az asztalost vagy a mosógépszerelőt. Nem hinném a mosógépek minősége megváltozna, biztos szakma lesz még 20 évig.

CNC kezelő, hegesztő vasipari munkásokat is nagyon keresnek. CNC gépkezelők egy nagyon jó fizetést kapnak.

Szerintem ezek bármelyikét választva egy vállalható életszinvonalat lehet elérni.

2022. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvos, fogorvos, pár keresettebb gazdasági szak, megtanulni felsőfokon angolul plusz egy ritkabb nyelvet , ezen kívül még maradnak a keresettebb szakmák. Köműves, ács-badogos, villany és vìz gáz fűtés szerelő. És nagyon nem neznem le a szakmákat. Épìtőiparban dolgozom , nézek allasos csopikat is a Facebookon. Van, hogy Budapesten napi 30 ezerért keresnek komuvest és acsot, sőt még van ahol emellett 13. Havi prémiumot is láttam. Boduletesen nagy hiany van a kemeny fizikai szakmunkakból

. Persze aki képben van a világ dolgaival és az újítások sincsenek messze tőle az mar ezen szakmákat is minél jobban gépesített formában űzi. Gépi vakolatok és egyéb technikákra gondolok itt.

2022. dec. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!