Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak a...

Milyen szakmát válasszak a jövőben, amivel jól lehet keresni és élvezetes? (normális válaszokat kérek. )

Figyelt kérdés
Szeretem a: történelmet,kémiát,biológiát,éneket,hittant,magyart. :) Matekból sajna csak 3-as vagyok. Milyen szakmát válasszak??

2015. febr. 7. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? Felvételi előtt állsz?
2015. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még csak 7.-es vagyok az általános suliban, jövőre ballagok, de még nem gondolkoztam semmin... ><
2015. febr. 7. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudhatjuk, Te mit élveznél? Valaki a szereplést élvezi, más az irodai munkát.
2015. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gimnáziumban majd ráérsz ezen gondolkodni szerintem.
2015. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-mas csak ötleteket kérek, mert nem tudok semmit, 4-es lehet, de jobb előre tudni... Szerintem...
2015. febr. 7. 12:41
 6/10 anonim ***** válasza:
A gimis éveid alatt nagyon sokat fog alakulni a személyiséged és a preferenciáid, ezért gondolom úgy, hogy még korai.
2015. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azokhoz amiket fent írtam csak ennyi illik: papnő,történelem-biosz-kémia-magyar tanár lehetnék. :D
2015. febr. 7. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jo vagy/leszel bioszbol-kemiabol, nem csak tanar lehetsz. Mehetsz orvosnak, gyogyszeresznek, vegyeszmernoknek, sima biosz vagy kemia szakra.

Magyarral meg torivel is mehetsz siman arra a szakra, de ezekkel barmilyen jogi, rendeszeti palyara is.

Magyarral es biosszal pszichologus is lehetsz.

Nagyon sok lehetoseged van, de igaza van a valaszoloknak, hogy gimiben nagyon sokat fogsz valtozni, lehet, hogy valamiert megutalod azt a targyat, amit most szeretsz. Vagy pont hogy egy olyan fog megtetszeni, amiert eddig nem voltal oda. Jo ha elore tervezgetsz, de meg boven raersz kitalalni :)

2015. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as! :)
2015. febr. 7. 13:34
 10/10 anonim ***** válasza:
De ennyi alapján ötleteket sem tudunk adni.
2015. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!