Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem-en levelezőn...

Óbudai Egyetem-en levelezőn gazdálkodási és menedzsment szakon milyen gyakran kell bejárni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy gazdmenen Obudain milyen gyakran kell bejárni levelezőn havi szinten? Minden héten? Vagy kéthetente? Ha igen, akkor kötelezőek ezek és általában mikor vannak az órák? Köszönöm!

2022. dec. 22. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Annyira mindegy. Ezzel a diplomával kitörölheted a s...
2022. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem annyira rossz ez a diploma, mint amennyire az 1-es mondja. Nem a lehető legjobb, de nem is gagyi. Jó karriert lehet vele csinálni simán.
2022. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Milyen jó hogy ketten is válaszoltak valamire ami kérdés sem volt - tőlük nem is kell megkérdezni milyen diplomájuk van -.-"

Hogy konkrétan az Óbudai Egyetemen hogy van azt nem tudom, de a levelezősöknek általában hétvégente van órájuk. És hát igen, az órákra be kell járni, a gyakorlatokra mindenképp, az elméletre meg erősen ajánlott

2022. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
3. Én nem a kérdésre válaszoltam, valóban, hanem az 1-es tévedését korrigáltam. Na de te se a kérdésre válaszoltál, hanem eleve azzal kezded, hogy fogalmad sincs az Óbudairól, de azért válaszolsz valamit. Ügyes. 😀
2022. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!