Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing alapképzésre jelentkezők vagy már oda járók, mi a tervetek a szak elvégzése után?

Figyelt kérdés
Milyen mesterszak? Vagy milyen cégnél és munkakörben szeretnétek elhelyezkedni?

2022. dec. 28. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági vagy műszaki mestert tervezek tolni bsc után. Multinál szeretnék dolgozni, konkrét területet még nem döntöttem el.
2022. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Keresek valami marketinges melót. Ledolgozok pár évet, és megpróbálok bekerülni egy nagy multihoz. Ott is ledolgozok pár évet, közben befizettetem magam valami menő MBA-re, majd ha ez megvan, keresek egy nemzetközi projektet, majd az MBA-vel és a nemzetközi tapasztalattal a hátam mögött keresek egy állást az anyacégnél a HQ-ban. Mivel itt már elég jól keresnek az emberek, itt maradok egy darabig és lépkedek előre a ranglétrán. Közben keresek egy egyetemi oktatói megbízást és tanítok is, mert azt szeretek, és közben ledoktorálok egy top 100 nyugat-európai egyetemen. Ha megvan a PhD is, utána befizettetem magam a munkahelyemmel még egy egyetemre és továbbképzem magam data scientistnek, és átnyergelek AI-programozónak. Utána meglátom, mi lesz.
2022. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Segítek abban is, hogy neked mi a terved:

- az egyetemen nem csak túlélésre játszol matekból és statisztikából, hanem ha törik, ha szakad, te leszel belőle a legjobb. Matekinggel, udemyvel, youtube-bal (statquest stb.), magántanárral a csúcsra képzed magad

- felveszed a tanmeneten felül a következő tárgyakat is: lineáris algebra, ökonometria, Python-programozás

- jelentkezel statisztika tanszéki demonstrátornak

- közben kiképzed magad google és facebook Ad certifikációkra, és szerzel belőlük párat

- a második évtől keresel magadnak gyakornoki munkát minél nagyobb multinál vagy minél nevesebb ügynökségnél

- ha megvan a diploma, jelentkezel az elte survey statisztika és adatanalitika mesterszakára és megtanulsz rendesen adatot elemezni és programozni

- közben megpróbálsz kijutni erasmussal egy jobb (holland, belga) egyetemre

- … vagy, befizeted magad a rotterdami Erasmusra marketing data science MSc-re

- ezzel a tudással felvértezve keresel fix állást minél nagyobb multinál, és ott elkezdesz azon dolgozni, hogy hogyan juss ki külföldre az anyacéghez.

2022. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!