Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a kereskedelem és marketing diplomám beszámít a mérnökinformatikus alapképzésnél?

Figyelt kérdés
Tavaly jelentkeztem mérnökinfóra a BME-re és az Óbudaira, sajnos a BME-re nem vettek fel. Viszont idén ismételten leadtam a jelentkezést, arra az esetre, ha átkerülnék fizetősre. Most már a diplomám is a kezemben volt februárban (tavaly csak júniusban kaptam kézhez), és mivel kérte a felvi, feltöltöttem azt is, és akkor láttam, hogy így 40 ponttal több pontom van. Tehát tavaly is felvettek volna akkor a BME-re. De sehol nem láttam korábban feltüntetve, hogy gazdasági diploma mérnök képzésnél bármit is érne. Ez hogyan lehetséges?

2019. júl. 12. 13:46
 1/2 Vodafonelive ***** válasza:

Itt nincsen megszabva, hogy milyen diplomát néznek felvételi pontszámításba! Nem minden intézmény számol diplomának a pontjaival.

[link]

2019. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mérnököknek mindenhez (is) kell érteniük.
2019. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!