Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szombathelyen van valahol jó...

Szombathelyen van valahol jó gitároktatás?

Figyelt kérdés
Esetleg egy jó gitároktató qki személyesen vagy interneten tudna tanítani? (Szombathely!!)

2023. jan. 5. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Várhelyi Zoltánhoz jártam 7-8 évvel ezelőtt a Capito Gitárklubba. Ha jól tudom még most is tart (csoportos) órákat, csak azóta átköltöztek a Hangárba. Alapvetően jó oktatónak tartom, a tananyag nagyrészt gyakorlatból áll, elméletet keveset tanít (talán kicsit túl keveset is). Az első év kicsit unalmas, azt túl kell élni. A második év végére viszont már olyan szintet is el lehet érni, amivel (ha szeretnél) mehetsz fellépni a gitárklubbal. Ha érdekel, ezekről a koncertekről tudsz videókat nézni youtube-on.

Mivel én elég rég jártam, ezért árat és elérhetőséget nem tudok mondani, de talán más is ír majd akinek frissebb információi vannak.

2023. jan. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!