Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A helyzet az hogy 18 évesként...

NZsolt kérdése:

A helyzet az hogy 18 évesként egyéb okok miatt jelenlegi gimnáziumomban nem tudom elvégezni az érettségit, tehát 12.félévekor abba kell hagynom. Szombathelyen lenne lehetőségem esti tagozaton befejezni rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Mivel szakmai végzettségem nincs és már a 4ből 3 évet elvégeztem esetleg meg tudom úszni 1 évvel csak, vagy mindenképpen 2 éves a legrövidebb? Ja és ez munka mellett lenne az mennyivel befolyásolja?

2022. nov. 10. 19:48
 1/2 anonim válasza:
10%
Én hívjam körbe a gimiket?
2022. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Estin tudsz jelentkezni. Ha 3 éved megvan, akkor elvileg fél év alatt letudhatod az egy éves anyagot, gyakorlatilag meg majd az iskola megmondja. De valószínű, hogy az 1 évbe mindenképp bele fogsz kerülni.

Hogy konkrétan Szombathelyen van-e lehetőség erre (valószínűleg van), annak neked kell utánajárnod. Általában az iskolák honlapján ki van írva, hogy tartanak esti képzést is vagy sem.

2022. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!