Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BA dipoloma megszerzése után...

BA dipoloma megszerzése után FOSZK?

Figyelt kérdés

Most májusban fogok végezni közgazdász BA képzésen, azonban időközben rájöttem hogy nem igazán nekem való ez a pálya. A szeptemberben induló FOSZK képzések között viszont van egy olyan, ami nagyon tetszene. Nem sürgős a tanulmányaim befejezése és még maradt elegendő államilag támogatott félévem is.

22 éves vagyok, így 24 éves koromra végeznék a FOSZK képzéssel is.

Szerintetek megéri belevágni?



2023. jan. 11. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmi értelme belevágni, a FOSZK semmit, de semmit nem ér. Tanulj valamit, ha érdekel, de az sajnos egy FOS(ZK)! Kíméld meg magad ettől!
2023. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkrét képzés?
2023. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább egy msc
2023. jan. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hogy milyen szakmát ad. Bizonyos városokban csak FOSZK formájában indulnak bizonyos képzések, szóval ha valaki nem tud utazni, akkor az is jó megoldás lehet, ha jó szakmát ad. Például egy bölcsész alapszak után, egy műszaki FOSZK, ami szakmát ad, lehet, hogy megéri.
2023. jan. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. jan. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább még egy alapszak, vagy mester.
2023. jan. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!