Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biomérnöki alapképzésről...

Biomérnöki alapképzésről gazdasági mesterre mennyire lhetetlen behozni?

Figyelt kérdés
Biomérnöki alapképzést fogok nemsokára végezni, és mivel nem szeretnék azon a területen elhelyezkedni, így a mestert a Pénzügyek vagy a műszaki menedzsmentre szeretnék menni. Szüleim azt mondják hogy az életemet kb elb*tam, mert mesteren az más és nem fogom azt a tudást szerezni, hogy munkaerőpiac képes legyek és futárkodhatok életem végéig. Van aki szakterületet véltott, és bejött az élete, vagy én is gondolkozzak el azon min hibáztam és főállásban futárkodjak?
2023. jan. 13. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Biomérnökiről Pénzügyre biztosan nem tudsz átmenni. Nincs meg a minimum kredited se, amit eltudnál fogadtatni.


A műszaki menedzser az oké, kell kreditelismerés, de mérnöki szakról lesz elég ismereted, hogy felvegyenek, pár tárgyat kell pótólni.


Amit még talán érdemes megpróbáli és vagy felvesznek, vagy nem, az a vezetés és szervezés mesterképzés. Ide elég sok mindent elfogadnak, hogy a minimum 30 kredited meglegyen, ide is szoktak, főleg gépészmérnökiről sokan átjelentkezni. Ez teljesen gazdasági képzés, RENGETEG pótólni valóval. Valszeg csúszással lehet csak megcsinálni.

2023. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem vegyészmérnök+műszaki menedzser kombóm van, a műszaki menedzsert levelezőn végeztem meló mellett. Nekem megérte szóval hajrá.
2023. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!