Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogtechnikus képzés indul...

Fogtechnikus képzés indul valahol 2023 eléjén, vagy található olyan, ami 2022 végén indult? Lehetőleg az ország nyugati részén,vagy a közepén. Hosszú ideje böngészem a neten, de én nem találok egyet sem.

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

En ezt talaltam. Ezt lattad? Itt (is) szerintem legkozelebb csak 2023 oszen indul, de kerdezd meg oket. (Szombathely)


[link]

[link] kepzeseink/felnott/fogtechnikus

[link] kepzeseink/felnott-nappali


Nem tudom, hogy felnott nappalit, vagy estit keresel, bocs. De azt gondolom, hogy a legtobb helyen majd csak szeptemberben inditjak megint a kepzest. Ritka az, h keresztfelevre osszejon annyi ember, de lehet szerencsed. Itt az elerhetosege:


[link] rolunk/elerhetoseg

2023. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
budapest, 8.ker BKSZC Kézművesipari Technikum
2023. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!