Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen képzést, tanfolyamot...

Milyen képzést, tanfolyamot válasszak ahhoz, hogy az alap irodai programokat használni tudjam?

Figyelt kérdés
50 feletti vagyok, teljesen más területen dolgoztam eddig. Annyi közöm volt eddig a számítógéphez, hogy emailt tudok küldeni, meg egy regisztráció nem okoz gondot. Volna lehetőségem váltani pár hónapon belül. Be is tanítanak, elvileg nem kellene aggódnom ezen a hiányosságon, de mégis szeretnék kicsit felkészültebb lenni. Úgy gondoltam keresek valami tanfolyamot, de a közelben nem találtam. Rengeteg online lehetőség van, ami pár tízezer forintért néhány hónap alatt "rettentő" nagy tudást ígér. Őszintén! Meg lehet tanulni két hónap alatt az MS office használatát teljesen az alapoktól? Érdemes erre pénzt kiadni vagy youtube videók alapján induljak el? Vén diák jeligére várnék segítő szándékú hozzászólásokat.
2023. jan. 17. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyereked kérd meg, hogy mutassa meg az Office programokat.
2023. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gyerekem külföldön dolgozik és egyébként sem terhelném azzal, hogy órákig üljön mellettem.
2023. jan. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!