Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás szakra...

StarletArmy kérdése:

Nemzetközi gazdálkodás szakra mennék, az baj, ha visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon úgy néz ki, hogy 1. helyre fogom bejelölni a Corvinus nemzetközi gazdálkodás szakát, de ugye ott nagyon gyakorlatorientált a képzés, ezért aggódom, hogy nagy akadály lesz a visszahúzódó és csendes személyiségem.

Mit gondoltok?



2023. jan. 19. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Vannak csoportmunkák ahol muszáj kommunikálni, de ez sok más szaknál is így van. Munkahelyen is csapatban kell dolgozni sok esetben (nem mindenhol,de azért gyakori.)
2023. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Én a Corvinusra járok, bár másik szakra, de anno a nemzetközi gazdálkodásnak is meghallgattam a szakos ismertetőjét. Ott emlékszem, azt mondta a szakfelelős, hogy ide belevaló embereket keresnek, akik nem félnek beszélni sok ember előtt, és kifejezni a véleményüket. Ettől függetlenül lehet, hogy visszahúzódóként is élveznéd, vagy akár nyitottabbá válnál ott, de az is lehet, hogy utálnád. Ezt senki nem fogja neked tudni itt megmondani.
2023. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és ha össze tudsz gyűjteni annyi pontot amennyi oda kell, akkor respect! Tavaly a legmagasabb pontszámmal induló alapképzés volt az országban.
2023. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!