Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2027-ben érettségizek ami...

2027-ben érettségizek ami szintén homályos, hogy hogyan működik, és fogorvosi a cél, milyen elvárások vannak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 9.es vagyok, szüleim is ezen a szakterületen dolgoznak, és nekem is ez a cél. Jelenleg mindegyikből kémiából és bioszból is 4-5 vagyok vegyesen, tudom is tanulni. Fizikai is megy, mert tudom hogy kelleni fog első években. Az lenne a kérdésem, milyen elvárások vannak egyetemre, és 2027 érettségi hogyan működik mert elvileg valami új típusú lesz és nem tudom, miből milyen szintűt érdemes rakni.

2023. jan. 19. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Oh, addig még minimum 80-szor fognak rajta változtatni.


Ami a te dolgod, hogy jól tanulj, matekból is jó lenne, ha lenne egy erős alapod, aztán majd ha jelentkezés közelébe kerülsz, akkor az éppen aktuális jelentkezési feltételeket ismerve fogod tudni, hogy mikor mit kell csinálnod.

2023. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelen állás szerit két emelt kell. 1. biológia, 2. kémia vagy fizika

A bejutáshoz minimum ponthatárt húzhatnak.

Többet nem érdemes tudni róla, mert addig még sokat változhat a felvételi rend.

2023. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem mégis valami kép kéne, hogy legyen mire épitenem. Szóval ha mondjuk most érettségiznék akkor, hogyan lenne? Mi mennyi pont, hány %-ért?
2023. jan. 19. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Felesleges belemenni, mert ami idén így van, az 2024-től eleve megváltozik. A Felvi.hu-n és egyetemek honlapjain tájékozódj. de még korai.
2023. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!