Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová menjek továbbtanulni?...

Hová menjek továbbtanulni? Lent! Anglisztika, germanisztika, esetleg más? Olyat keresek, ahol nyelveket tudok tanulni.

Figyelt kérdés
Jelenleg nyelvi gimnáziumban tanulok, most fogok érettségizni. Leginkább a nyelvek érdekelnek, ezért javasolják sokan az anglisztikát és a germanisztikát. De úgy gondolom, hogy ezzel nem sok elhelyzkedési lehetőségem lenne. Néztem még Szolnokon a nemzetközi gazdálkodást, de nem tudom mennyire lenne reális, ill. el tudnám-e végezni, így, hoyg jelenleg a kereskedelemhez semmi közöm. Tudtok még valami olyan képzést, ahol magas szinten tudok nyelveket tanulni?
2010. okt. 3. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
nemzetközi igazgatási nemzetközi tanulmányok és igazgatásszervező is ilyen, ha érdekel nézz utánna a felvin a szakleírásoknál, a germanisztika és anglisztika se rossz, de ott éjjel nappal fordítani kell szal jól gondold meg, elhelyezkedési esélyeit nem tudom mennyire jók, én is csak rosszat hallottam mostanában róla, ráadásul ezt a két nyelvet már szinte mindenki beszéli, ezért ha érvényesülni akarsz válassz egy harmadik nyelvet(francia, orosz, vagy esetleg spanyol, ezek ritkák és kevesen beszélik ,de aki jól beszéli az egész jól tud érvényesülni)
2010. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!