Egyetemi ponthatár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy változhat, illetve, hogy mindig a jelentkezőktől függ, de ha egy szak elmúlt három évében 350 volt a ponthatár, és nekem idén 376 van(már van érettségim, ezért tudom már biztosan), akkor a tapasztalatok alapján fel fognak venni?


Köszi nagyon a válaszokat



2023. jan. 26. 20:28
 1/6 anonim válasza:
10%
Váó.
2023. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Azt te magad is leírod, hogy az elmúlt 3 évben mennyi volt a ponthatár. Így nem nehéz megmondani, hogy az elmúlt 3 év tapasztalata alapján jó eséllyel felvesznek. Ezen kívül mégis milyen választ vársz?
2023. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, hogy ez miért nem lehet előre tudni...

És egy dolog, hogy milyen pontszámokkal jönnek, más, hogy változik-e a keretszám, és hányat vesznek fel.

2023. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Te okosnak tűnsz.

Azt is megtudnád írni, hogy hol szeret a cápa?

2023. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

#5: évekkel ezelőtt itt még voltak olyan kérdések is, hogy "kihírdették a pontokat tegnap, 390 a ponthatár, nekem 420 van, akkor felvettek?". És tök komolyan gondolta.

Most már legalább nem kell naponta elmagyarázni, hogy nem találomra jönnek a ponthatárokkal.

2023. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem van okod az aggodalomra. Decemberben rekordmagas volt az infláció, és badarság lenne azt hinni, hogy ez nincs hatással az egyetemi pontokra
2023. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!